1. Tilting column dan pneumatic locking mount & demount arm;
2. Tiub berorientasikan aci heksagon memanjang hingga 270mm boleh mencegah ubah bentuk aci heksagon secara berkesan:
3. Struktur halus injap kaki boleh dibongkar secara keseluruhan, beroperasi dengan stabil dan boleh dipercayai, dan penyelenggaraan mudah;
4. Kepala pemasangan & penyahpasang automatik, operasi mudah; penguncian pneumatik aci utama cepat dan boleh dipercayai:
5. Struktur tanpa sentuh, boleh memasang & menanggalkan tayar dengan lebih mudah;
6. Dengan tangki udara luaran untuk inflasi cepat, dikawal oleh injap kaki unik dan dipegang tangan untuk peranti pneumatik; (pilihan)
7. Dengan lengan pembantu pneumatik untuk mengendalikan tayar yang lebar, berprofil rendah dan kaku.
| Kuasa motor | 1.1kw/0.75kw/0.55kw |
| Bekalan kuasa | 110V/220V/240V/380V/415V |
| Diameter roda maksimum | 41"/1043mm |
| Lebar roda maksimum | 14"/360mm |
| Pengapit dalam | 12"-24" |
| Bekalan udara | 8-10bar |
| Kelajuan putaran | 6rpm |
| Daya pemutus manik | 2500Kg |
| Tahap hingar | <70dB |
| Berat | 419Kg |
| Saiz pakej | 860*1330*1980mm |
| 8 unit boleh dimuatkan ke dalam satu bekas 20 inci | |
Rahang tidak boleh dibuka atau ditutup:
Periksa sama ada tiada kebocoran udara, periksa sama ada teras injap lima hala melompat keluar dari garpu pedal, jika perkara di atas adalah normal, periksa sama ada tiada blow-by dalam injap laporan pengedaran berputar, tanggalkan paip udara yang menyambungkan injap laporan pengedaran berputar ke silinder kecil, dan pasangkannya pada pedal. Apabila tidak melangkah atau melangkah sepenuhnya, hanya satu daripada paip udara yang menyambungkan injap pengedaran udara berputar ke silinder kecil yang mempunyai udara yang keluar. Walau apa pun, fenomena di mana kedua-dua paip udara tidak mengeluarkan udara pada masa yang sama adalah tiupan injap pengedaran udara berputar. Jika komponen di atas tiada masalah, periksa bahagian cakar, sama ada tempat duduk cakar cacat atau tersekat, sama ada meja putar segi empat sama tersekat, sama ada meja putar segi empat sama tersekat, sama ada pin meja putar segi empat sama jatuh.