1. Tidak perlu dipasang, boleh alih untuk digunakan
2. Salutan serbuk
3. Pelepasan manual, gunakan secara ringkas
4. Digunakan untuk pembaikan cepat, seperti pembaikan cepat untuk tayar, menukar minyak enjin dan sebagainya
5. Motor Aluminium untuk mengelakkan terlalu panas
6. Platform berwayar keras, pastikan penyegerakan
7. Teks beban dinamik kapasiti 120% dan ujian beban statik 150%
8. Meterai minyak Itali untuk memastikan tiada kebocoran minyak
9. Injap elektromagnet dengan fungsi penurunan manual segera
10. Pam mudah alih yang dipasang pada troli yang digunakan untuk mengangkut lif di sekitar bengkel.
11. elektrik dan keselamatan diluluskan
12. Silinder hidraulik berkembar dan reka bentuk gunting untuk kekuatan dan kestabilan maksimum
13. Lengan jejari gelongsor 24" yang mudah dilaraskan
14. Kunci keselamatan dua kedudukan automatik
| Parameter Produk | |
| Nombor Model | CHSL2700 |
| Kapasiti Pengangkatan | 2700KGS |
| Ketinggian Pengangkatan Maksimum | 1200mm |
| Ketinggian pengangkatan minimum | 130mm |
| Lebar platform | 1742mm |
| Panjang platform | 1740mm |
| Masa Naik/Turun | Lebih kurang 30-an-50-an |
| Kuasa Motor | 3.0kw-380v atau 3.0kw-220v |
| Tekanan minyak yang dinilai | 24MPa |
| Berat keseluruhan | 450kg |
Pembebasan kunci manual
Lengan sokongan aktif yang diperkukuh dan ditebalkan
Dengan empat pasang dulang tinggi dan rendah
Treler kecil boleh alih kawalan manual
Kuatkan dan tegaskan oklusi
S1: Anda kilang atau pedagang?
A: Kami adalah pengilang, kami mempunyai kilang dan jurutera sendiri.
S2. Apakah syarat pembayaran anda?
A: T/T 50% sebagai deposit, dan 50% sebelum penghantaran untuk pesanan kelompok. Kami akan menunjukkan kepada anda gambar produk dan pakej sebelum anda membayar baki.
S3. Apakah syarat penghantaran anda?
A: EXW, FOB, CFR, CIF.
S4. Berapa lama tempoh jaminan?
A: Struktur keluli 5 tahun, semua alat ganti 1 tahun.