1. Struktur halus injap kaki boleh ditanggalkan secara keseluruhan, operasinya stabil dan boleh dipercayai, dan mudah untuk diselenggara;
2. Kepala pelekap dan rahang cengkaman diperbuat daripada keluli aloi, yang boleh mengurangkan kerosakan pada tayar dengan berkesan;
3. Lengan pembantu pneumatik menjimatkan masa dan usaha dalam operasi;
4. Rahang cengkaman boleh laras (pilihan), pengapit asas boleh dilaraskan saiz ±2”.
5. Jenis pembantu baharu yang mudah untuk menanggalkan tayar dinding keras.
| Kuasa motor | 1.1kw/0.75kw/0.55kw |
| Bekalan kuasa | 110V/220V/240V/380V/415V |
| Diameter roda maksimum | 44"/1120mm |
| Lebar roda maksimum | 14"/360mm |
| Pengapit luar | 10"-21" |
| Pengapit dalam | 12"-24" |
| Bekalan udara | 8-10bar |
| Kelajuan putaran | 6rpm |
| Daya pemutus manik | 2500Kg |
| Tahap hingar | <70dB |
| Berat | 379Kg |
| Saiz pakej | 1100*950*950mm, 1330*1080*300mm |
| 20 unit boleh dimuatkan ke dalam satu kontena 20 inci | |
1. Awak berasal dari mana?
Qingdao, Wilayah Shandong, China.
2. Adakah anda pengilang atau pedagang?
Pengilang. Kami mempunyai kilang dan pasukan QC sendiri.
3. Apakah masa penghantaran?
30 hari bekerja.
Dialu-alukan untuk bertanya lebih lanjut. Sila ambil perhatian parameter teknikal sama ada lif ini sesuai untuk anda.