1. Struktur halus injap kaki boleh ditanggalkan secara keseluruhan, operasinya stabil dan boleh dipercayai, dan penyelenggaraannya mudah;
2. Kepala pelekap dan rahang cengkaman diperbuat daripada keluli aloi;
3. Lengan bantuan mudah, jimatkan masa operasi pengendali;
4. Rahang Cengkaman Boleh Laras (pilihan), ±2” boleh dilaraskan pada asas
saiz pengapit.
| Kuasa motor | 1.1kw/0.75kw/0.55kw |
| Bekalan kuasa | 110V/220V/240V/380V/415V |
| Diameter roda maksimum | 44"/1120mm |
| Lebar roda maksimum | 14"/360mm |
| Pengapit luar | 10"-21" |
| Pengapit dalam | 12"-24" |
| Bekalan udara | 8-10bar |
| Kelajuan putaran | 6rpm |
| Daya pemutus manik | 2500Kg |
| Tahap hingar | <70dB |
| Berat | 298Kg |
| Saiz pakej | 1100*950*950mm |
| 24 unit boleh dimuatkan ke dalam satu kontena 20 inci | |
1. Sapukan gris pada bahagian dalam tayar terlebih dahulu.
2. Pasangkan cincin keluli pada meja putar dengan cara yang sama seperti menanggalkan tayar, letakkan tayar di tepi atas cincin keluli, dan tentukan kedudukan lubang udara.
3. Gerakkan lengan pelepas untuk menekan tepi tayar, pijak pedal, dan tekan tayar secara beransur-ansur ke dalam rim keluli.
4. Tekan tayar atas ke dalam rim keluli dengan cara yang sama untuk melengkapkan pemasangan tayar.
1. Bersihkan habuk pada meja putar tepat pada masanya selepas menggunakan mesin.
2. Periksa sama ada blok pengisaran pada kepala pelekap haus sebelum menggunakan mesin, dan gantikannya tepat pada masanya jika ia haus.
3. Periksa paras cecair minyak pelincir dalam pemisah minyak-air setiap minggu, jika paras cecair lebih rendah daripada tanda minimum, ia mesti diisi tepat pada masanya. Adalah perlu untuk melaraskan jumlah minyak pelincir untuk mengelakkan terlalu banyak atau terlalu sedikit.
4. Periksa sama ada terdapat air dalam penapis air setiap bulan. Jika terdapat air, toskannya tepat pada masanya, dan jangan biarkan air melebihi paras maksimum.