1. Struktur halus injap kaki boleh ditanggalkan secara keseluruhan, operasinya stabil dan boleh dipercayai dan penyelenggaraannya mudah;
2. Kepala pelekap dan rahang cengkaman diperbuat daripada keluli aloi,
3. Tiub berorientasikan heksagon dilanjutkan kepada 270mm, berkesan mencegah ubah bentuk aci heksagon;
4. Dilengkapi dengan pengangkat tayar, mudah untuk memuatkan tayar;
5. Dilengkapi dengan peranti letupan jet tangki udara terbina dalam, dikawal oleh injap kaki unik dan peranti pneumatik genggam;
6. Dengan lengan pembantu berganda untuk mengendalikan tayar yang lebar, berprofil rendah dan kaku.
7. Rahang Cengkaman Boleh Laras (pilihan), ±2” boleh dilaraskan pada saiz pengapit asas.
| Kuasa motor | 1.1kw/0.75kw/0.55kw |
| Bekalan kuasa | 110V/220V/240V/380V/415V |
| Diameter roda maksimum | 47"/1200mm |
| Lebar roda maksimum | 16"/410mm |
| Pengapit luar | 13"-24" |
| Pengapit dalam | 15"-28" |
| Bekalan udara | 8-10bar |
| Kelajuan putaran | 6rpm |
| Daya pemutus manik | 2500Kg |
| Tahap hingar | <70dB |
| Berat | 562Kg |
| Saiz pakej | 1400*1120*1800mm |
| 8 unit boleh dimuatkan ke dalam satu bekas 20 inci | |
1. Bekalan kuasa mesin tayar mestilah dalam keadaan normal. Dalam keadaan tidak berfungsi, kuasa berada dalam kedudukan mati. Tekanan udara mesin dalaman berada pada tekanan normal, dan paip udara tidak disambungkan dalam keadaan tidak berfungsi.
2. Sebelum menggantikan tayar, periksa sama ada rangka tayar telah berubah bentuk, dan sama ada muncung udara bocor atau retak.
3. Buka skru muncung udara untuk melepaskan tekanan tayar, letakkan tayar di tengah lengan mampatan, dan kendalikan lengan mampatan untuk memisahkan kedua-dua belah tayar daripada rangka roda.
4. Kendalikan suis untuk menanggalkan tayar.
5. Apabila tayar baharu dipasang, tayar akan ditanda ke atas, dan tayar akan dipasang dengan mengendalikan suis.
6. Selepas pemasangan, setiap suis hendaklah diletakkan dalam kedudukan mati.