1. Struktur halus injap kaki boleh ditanggalkan secara keseluruhan, operasinya stabil dan boleh dipercayai, dan penyelenggaraannya mudah;
2. Kepala pelekap dan rahang cengkaman diperbuat daripada keluli aloi;
3. Rahang Cengkaman Boleh Laras (pilihan), ±2” boleh dilaraskan pada saiz pengapit asas.
| Kuasa motor | 1.1kw/0.75kw/0.55kw |
| Bekalan kuasa | 110V/220V/240V/380V/415V |
| Diameter roda maksimum | 38"/960mm |
| Lebar roda maksimum | 11"/280mm |
| Pengapit luar | 10"-18" |
| Pengapit dalam | 12"-21" |
| Bekalan udara | 8-10bar |
| Kelajuan putaran | 6rpm |
| Daya pemutus manik | 2500Kg |
| Tahap hingar | <70dB |
| Berat | 229Kg |
| Saiz pakej | 1100*950*950mm |
| 36 unit boleh dimuatkan ke dalam satu kontena 20 inci | |
Penukar tayar separa automatik ini menggunakan reka bentuk yang padat, mudah dan cepat digunakan, serta beroperasi sepenuhnya dengan hidraulik. Ketinggian kerja yang berterusan, pergerakan ergonomik yang sempurna, dan daya angkat roda untuk meletakkan sebarang jenis roda di atas meja putar dengan mudah.
Penjimatan ruang: tiada kabel di bahagian belakang dan dengan rak penyimpanan, proses operasi yang lebih pantas: fungsi memori ketinggian kepala burung, pemasangan tayar yang sempurna & pantas: pelarasan meja pengapit pemacu elektrik dan kunci tengah pintar dengan cengkaman tambahan, operasi tekanan sifar, pemetik tayar pneumatik berputar, kepala burung diperbuat daripada bahan tahan calar, tidak menyebabkan sebarang kerosakan pada hab roda (kesan tekanan sifar).