1. Tilting column dan pneumatic locking mount & demount arm;
2. Tiub berorientasikan enam paksi memanjang hingga 270mm boleh mencegah ubah bentuk enam paksi secara berkesan;
3. Struktur halus injap kaki boleh ditanggalkan secara keseluruhan, operasinya stabil dan boleh dipercayai, dan penyelenggaraannya mudah;
4. Kepala pelekap dan rahang cengkaman diperbuat daripada keluli aloi;
5. Rahang Cengkaman Boleh Laras (pilihan), ±2” boleh dilaraskan pada saiz pengapit asas;
6. Dilengkapi dengan peranti letupan jet tangki udara luaran, dikawal oleh injap kaki unik dan peranti pneumatik genggam;
7. Dengan lengan bantuan kuasa untuk mengendalikan tayar yang lebar, berprofil rendah dan kaku.
| Kuasa motor | 1.1kw/0.75kw/0.55kw |
| Bekalan kuasa | 110V/220V/240V/380V/415V |
| Diameter roda maksimum | 44"/1120mm |
| Lebar roda maksimum | 14"/360mm |
| Pengapit luar | 10"-21" |
| Pengapit dalam | 12"-24" |
| Bekalan udara | 8-10bar |
| Kelajuan putaran | 6rpm |
| Daya pemutus manik | 2500Kg |
| Tahap hingar | <70dB |
| Berat | 384Kg |
| Saiz pakej | 1100*950*950mm, 1330*1080*300mm |
| 24 unit boleh dimuatkan ke dalam satu kontena 20 inci | |
1. Sumber kuasa dan udara mesti diputuskan sambungannya sebelum penyelenggaraan.
2. Mesin perlu dilap dengan teliti, dan bahagian gelongsor dan pemindahan perlu dilincirkan dengan kerap selepas operasi harian.
3. Periksa pemisah gas-air dan pelincir dengan kerap, nyahcaskannya tepat pada masanya apabila terdapat terlalu banyak air, dan isi semula tepat pada masanya apabila minyak tidak mencukupi.
4. Pastikan terdapat minyak pelincir yang mencukupi di dalam kotak pengurangan. Anda boleh melihat paras minyak dari tingkap minyak. Buka penutup plastik di tengah meja kerja, buka skru bolt, dan kemudian masukkan minyak dari lubang bolt.