1. Struktur halus injap kaki boleh ditanggalkan secara keseluruhan, operasinya stabil dan boleh dipercayai, dan penyelenggaraannya mudah;
2. Kepala pelekap dan rahang cengkaman diperbuat daripada keluli aloi;
3. Tiub berorientasikan heksagon S41 dilanjutkan kepada 270mm, berkesan mencegah ubah bentuk aci heksagon;
4. Tuas tayar tekanan, bantuan untuk mengendalikan tayar yang rata, berprofil rendah dan kaku;
5. Lubang penetapan pembantu yang dikhaskan, yang mudah untuk membaiki pembantu mengikut keperluan pelanggan.
| Kuasa motor | 1.1kw/0.75kw/0.55kw |
| Bekalan kuasa | 110V/220V/240V/380V/415V |
| Diameter roda maksimum | 44"/1120mm |
| Lebar roda maksimum | 14"/360mm |
| Pengapit luar | 10"-21" |
| Pengapit dalam | 12"-24" |
| Bekalan udara | 8-10bar |
| Kelajuan putaran | 6rpm |
| Daya pemutus manik | 2500Kg |
| Tahap hingar | <70dB |
| Berat | 295Kg |
| Saiz pakej | 1100*950*950mm |
| 24 unit boleh dimuatkan ke dalam satu kontena 20 inci | |
1. Keluarkan udara daripada tayar.
2. Tanggalkan semua pemberat plumbum dari rim.
3. Letakkan tayar pada kedudukan yang ditetapkan, putar tayar berulang kali dan tekan penyodok tayar, pijak pedal penyodok tayar untuk memisahkan tayar sepenuhnya daripada cincin keluli.
4. Letakkan rim di atas meja putar dan tekan pedal pengapit tayar untuk mengunci rim.
5. Sapukan gris pada cincin dalam tayar.
6. Tarik ke bawah lengan pembongkaran supaya penggelek dalam cuk melekat pada tepi cincin keluli, dan kunci lengan kunci sambungan kepala dengan kunci lengan teleskopik kepala.
7. Gunakan linggis untuk mengangkat tayar ke kepala pikap, pijak pedal meja putar untuk memutarkan cuk, dan cop keluar sebelah tayar.
8. Tarik keluar tayar yang satu lagi dengan cara yang sama.