1. Penyelesaian tempat letak kereta garaj bawah tanah bangunan kediaman dan komersial.
2. Platform bergalvani dengan plat berombak untuk tempat letak kereta yang lebih baik.
3. Silinder pengangkat hidraulik induk & hamba dua pemacu terus.
4. Pek kuasa hidraulik individu dan panel kawalan.
5. Lubang dan dinding belakang diperlukan untuk menyokong struktur.
Kapasiti 6.2000kg/2500kg tersedia untuk SUV dan sedan.
7. Ciri perkongsian pos tengah menjimatkan kos dan ruang.
8. Kos penggunaan yang rendah apabila platform bergerak ke bawah, ia akan didorong oleh graviti, tiada lagi penggunaan elektrik.
9. Suis kunci elektrik untuk keselamatan dan keselamatan.
10. Mati secara automatik sebaik sahaja pengendali melepaskan suis utama.
11. Penyusun tunggal & berganda untuk pilihan anda.
12. Rawatan permukaan salutan semburan serbuk untuk kegunaan dalaman, penggalvani panas untuk kegunaan luaran.
| Parameter Produk | |
| Nombor Model | CPL-2A/4A |
| Kapasiti Pengangkatan | 2000 kg/5000 paun |
| Ketinggian Mengangkat | 1850 mm |
| Atas | 1850mm |
| Lubang | 1950mm |
| Kunci Peranti | Dinamik |
| Pembebasan kunci | Pelepasan automatik elektrik atau manual |
| Mod Pemacu | Dipacu Hidraulik + Rantai |
| Bekalan Kuasa / Kapasiti Motor | 380V, 5.5Kw 60s |
| Ruang Letak Kereta | 2/4 |
| Peranti Keselamatan | Peranti Anti-jatuh |
| Mod Operasi | Suis kekunci |
1. Pengilang lif tempat letak kereta profesional, Lebih daripada 10 tahun pengalaman. Kami komited untuk mengeluarkan, menginovasi, menyesuaikan dan memasang pelbagai peralatan tempat letak kereta.
2.16000+ pengalaman parkir, 100+ negara dan wilayah.
3. Ciri-ciri Produk: Menggunakan bahan mentah berkualiti tinggi untuk memastikan kualiti
4. Kualiti Baik: Diperakui TUV, CE. Memeriksa setiap prosedur dengan ketat. Pasukan QC profesional untuk memastikan kualiti.
5. Perkhidmatan: Sokongan teknikal profesional semasa perkhidmatan pra-jualan dan selepas jualan yang disesuaikan.
6. Kilang: Ia terletak di Qingdao, pantai timur China, Pengangkutan sangat mudah. Kapasiti harian 500 set.