1. Direka untuk ketinggian siling yang rendah
2. Lif parkir condong jenis mini ini sesuai untuk kawasan ketinggian terhad; terutamanya di ruang bawah tanah atau sudut pangsapuri.
Kapasiti angkat 3.2500kg, sesuai untuk sedan sahaja
Platform condong 4.10 darjah
5. Silinder pengangkat hidraulik berganda pemacu langsung
6. Pek kuasa hidraulik individu dan panel kawalan
7. Boleh dipindahkan atau dipindahkan
8. Suis kunci elektrik untuk keselamatan dan keselamatan
9. Pemadaman automatik jika pengendali melepaskan suis utama
10. Kedua-dua pelepasan kunci elektrik dan manual untuk pilihan anda
11. Sensor pengesanan kenderaan.
12. Sistem amaran yang boleh didengar dan diterangi.
13. Ketinggian pengangkatan maksimum boleh laras untuk berbeza
14. Kunci anti-jatuh mekanikal pada kedudukan atas
15. Perlindungan beban lampau hidraulik
16. Platform bergalvani dengan plat gelombang untuk tempat letak kereta yang lebih baik
| Parameter Produk | |
| Nombor Model | CHPLB2500 |
| Kapasiti Pengangkatan | 2500 kg/5500 paun |
| Ketinggian Mengangkat | 1800-2100 mm |
| Lebar landasan | 1900mm |
| Kunci Peranti | Dinamik |
| Pembebasan kunci | Pelepasan automatik elektrik atau manual |
| Mod Pemacu | Dipacu Hidraulik |
| Bekalan Kuasa / Kapasiti Motor | 220V / 380V, 50Hz / 60Hz, 1Ph / 3Ph, 2.2Kw 50/45s |
| Ruang Letak Kereta | 2 |
| Peranti Keselamatan | Peranti Anti-jatuh |
| Mod Operasi | Suis kekunci |
1. Pengilang lif tempat letak kereta profesional, Lebih daripada 10 tahun pengalaman. Kami komited untuk mengeluarkan, menginovasi, menyesuaikan dan memasang pelbagai peralatan tempat letak kereta.
2. 16000+ pengalaman parkir, 100+ negara dan wilayah.
3. Ciri-ciri Produk: Menggunakan bahan mentah berkualiti tinggi untuk memastikan kualiti
4. Kualiti Baik: Diperakui TUV, CE. Memeriksa setiap prosedur dengan ketat. Pasukan QC profesional untuk memastikan kualiti
5. Perkhidmatan: Sokongan teknikal profesional semasa perkhidmatan pra-jualan dan selepas jualan yang disesuaikan.
6. Kilang: Ia terletak di Qingdao, pantai timur China, Pengangkutan sangat mudah. Kapasiti harian 500 set.