1. Penyelesaian tempat letak kereta garaj bawah tanah bangunan kediaman dan komersial.
2. Sistem parkir pit CPT-2 menyediakan ruang parkir bebas untuk 2 kereta (EB), 2X2 kereta (DB), di atas satu sama lain, ruang parkir diakses dengan condong (lebih kurang 7.5 darjah).
3. Kapasiti Pemuatan 2000kg.
4. Platform bawah condong dengan ketinggian lubang yang lebih rendah.
5. Platform bergalvani dengan plat berombak untuk tempat letak kereta yang lebih baik.
6. Walaupun ketinggian pemasangannya lebih kecil, dua buah kereta boleh diletakkan dengan mudah di atas satu sama lain.
7. Kabel keluli memberikan perlindungan tambahan daripada jatuh.
8. Rawatan permukaan salutan semburan serbuk untuk kegunaan dalaman, penggalvani panas untuk kegunaan luaran.
| Parameter Produk | |
| Nombor Model | CPT-2/4 |
| Kapasiti Pengangkatan | 2000 kg/5000 paun |
| Ketinggian Mengangkat | 1650 mm |
| Atas | 1650mm |
| Lubang | 1700mm |
| Kunci Peranti | Dinamik |
| Pembebasan kunci | Pelepasan automatik elektrik atau manual |
| Mod Pemacu | Dipacu Hidraulik + Rantai |
| Bekalan Kuasa / Kapasiti Motor | 380V, 5.5Kw 60s |
| Ruang Letak Kereta | 2/4 |
| Peranti Keselamatan | Peranti Anti-jatuh |
| Mod Operasi | Suis kekunci |
1. Pengilang lif tempat letak kereta profesional, Lebih daripada 10 tahun pengalaman. Kami komited untuk mengeluarkan, menginovasi, menyesuaikan dan memasang pelbagai peralatan tempat letak kereta.
2. 16000+ pengalaman parkir, 100+ negara dan wilayah.
3. Ciri-ciri Produk: Menggunakan bahan mentah berkualiti tinggi untuk memastikan kualiti
4. Kualiti Baik: Diperakui TUV, CE. Memeriksa setiap prosedur dengan ketat. Pasukan QC profesional untuk memastikan kualiti.
5. Perkhidmatan: Sokongan teknikal profesional semasa perkhidmatan pra-jualan dan selepas jualan yang disesuaikan.
6. Kilang: Ia terletak di Qingdao, pantai timur China, Pengangkutan sangat mudah. Kapasiti harian 500 set.