1. Pengukuran jarak dan diameter roda secara automatik;
2. Penentukuran kendiri;
3. Fungsi pengoptimuman ketidakseimbangan;
4. Penyesuai pilihan untuk imbangan roda motosikal;
5. Ukuran dalam inci atau milimeter, bacaan dalam gram atau oz;
| Kuasa motor | 0.25kw/0.35kw |
| Bekalan kuasa | 110V/220V/240V, 1ph, 50/60hz |
| Diameter rim | 254-615mm/10”-24” |
| Lebar rim | 40-510mm”/1.5”-20” |
| Berat roda maksimum | 65kg |
| Diameter roda maksimum | 37”/940mm |
| Ketepatan pengimbangan | ±1g |
| Kelajuan pengimbangan | 200rpm |
| Tahap hingar | <70dB |
| Berat | 178kg |
| Saiz pakej | 1000*900*1150mm |
1. Spindle berketepatan tinggi bekerjasama dengan peranti sensor frekuensi tinggi untuk mengira frekuensi putaran tayar dengan lebih tepat.
2. Ia menggunakan panel operasi tahan tekanan dengan sentuhan sensitif, operasi lancar, pemprosesan data yang kuat, dan gambarajah skematik mod operasi adalah mudah dan senang difahami dan dikendalikan.
3. Sarung pelindung tayar diperbuat daripada bahan nilon berketumpatan tinggi, yang tidak akan berubah kekerasan dan kerapuhannya selepas bertahun-tahun.
4. Badan kotak ditebalkan, bunyi bising rendah, dan operasi stabil. Ia sesuai untuk keseimbangan pelbagai roda kenderaan bersaiz kecil dan sederhana.
5. Ia mempunyai fungsi pemeriksaan kendiri dan diagnosis kendiri kerosakan untuk memastikan ketepatan data.
6. Kompartmen penyimpanan yang besar mempunyai susun atur yang jelas dan pelbagai spesifikasi penyimpanan.
7. Pembaris yang baru dinaik taraf ini lebih mudah dan cepat untuk mengukur lebar dan diameter tayar.
8. Spindle jitu tahan haus dan bunyi bising yang rendah, tahan kakisan dan tiada karat.