1. Pengukuran jarak;
2. Penentukuran kendiri; Paparan digital LED
3. Fungsi pengoptimuman ketidakseimbangan;
4. Penyesuai pilihan untuk imbangan roda motosikal;
5. Ukuran dalam inci atau milimeter, bacaan dalam gram atau oz;
| Kuasa motor | 0.25kw/0.35kw |
| Bekalan kuasa | 110V/240V/240V, 1ph, 50/60hz |
| Diameter rim | 254-615mm/10”-24” |
| Lebar rim | 40-510mm”/1.5”-20” |
| Berat roda maksimum | 65kg |
| Diameter roda maksimum | 37”/940mm |
| Ketepatan pengimbangan | ±1g |
| Kelajuan pengimbangan | 200rpm |
| Tahap hingar | <70dB |
| Berat | 134kg |
| Saiz pakej | 980*750*1120mm |
Selagi tayar dan rim dipasang bersama, satu set pelarasan imbangan dinamik diperlukan. Sama ada untuk menggantikan rim atau menggantikan tayar lama dengan yang baharu, walaupun tiada apa yang diubah, tayar akan dikeluarkan dari rim untuk pemeriksaan. Selagi rim dan tayar dipasang semula secara berasingan, imbangan dinamik diperlukan.
Selain menukar rim dan tayar, anda juga harus memberi lebih perhatian pada waktu biasa. Jika anda mendapati stereng bergegar, anda harus terlebih dahulu memeriksa sama ada imbangan dinamik tidak normal. Di samping itu, faktor seperti ubah bentuk rim, pembaikan tayar, pemasangan modul pemantauan tekanan tayar, dan penggantian injap daripada bahan yang berbeza akan mempengaruhi imbangan dinamik. Adalah disyorkan untuk melakukan satu set imbangan dinamik untuk memastikan penggunaan roda secara normal.