1. Diperakui CE mengikut arahan jentera EC 2006/42/CE.
2. Boleh digunakan di garaj rumah, pengedar kereta dan tempat letak kereta awam.
3. Tiang sifar membantu anda menggunakan lebih banyak ruang di sekitar lif.
4. Kapasiti mengangkat 2700kg/6000lb.
Lebar platform yang boleh digunakan sebanyak 5.2100mm menjadikannya lebih mudah untuk meletak dan mengambil barang.
Voltan kawalan 6.24v mengelakkan kejutan elektrik.
7. Ciri keselamatan kunci dinamik untuk melindungi kenderaan anda semasa semua proses menaikkan atau menurunkan.
8. Dipacu oleh silinder hidraulik secara langsung, penyama memastikan penyegerakan dan tahap platform.
9. Sistem kunci berbilang peringkat, kunci automatik dan sistem pelepas kunci elektrik.
10. Rawatan permukaan salutan semburan serbuk untuk kegunaan dalaman, penggalvani panas untuk kegunaan luaran.
| Parameter Produk | |
| Nombor Model | CHSPL2700 |
| Kapasiti Pengangkatan | 2700 kg |
| Ketinggian Mengangkat | 2100 mm |
| Lebar platform yang boleh digunakan | 2100mm |
| Kunci Peranti | Dinamik |
| Pembebasan kunci | Pelepasan automatik elektrik atau manual |
| Mod Pemacu | Dipacu Hidraulik |
| Bekalan Kuasa / Kapasiti Motor | 220V / 380V, 50Hz / 60Hz, 1Ph / 3Ph, 2.2Kw 60/50s |
| Ruang Letak Kereta | 2 |
| Peranti Keselamatan | Peranti Anti-jatuh |
| Mod Operasi | Suis kekunci |
S1: Adakah anda pengilang?
J: Ya.
S2. Apakah syarat pembayaran anda?
A: T/T 50% sebagai deposit, dan 50% sebelum penghantaran. Kami akan menunjukkan kepada anda gambar produk dan pakej sebelum anda membayar baki.
S3. Apakah syarat penghantaran anda?
A: EXW, FOB, CFR, CIF.
S4. Bagaimana pula dengan masa penghantaran anda?
A: Secara amnya, ia akan mengambil masa 45 hingga 50 hari selepas menerima bayaran pendahuluan anda. Masa penghantaran khusus bergantung pada item dan kuantiti pesanan anda.
S5. Berapa lama tempoh jaminan?
A: Struktur keluli 5 tahun, semua alat ganti 1 tahun.