1. Ini adalah produk tersuai yang boleh menyesuaikan beban dengan keperluan pelanggan anda, saiz dan ketinggian platform.
2. Ia boleh mengangkat kereta dan barang.
3. Ia boleh digunakan untuk mengangkat kereta dengan aras yang berbeza, sesuai untuk kereta yang bergerak di antara tangga, dari tingkat bawah tanah ke tingkat satu, ke tingkat dua, atau ke tingkat tiga.
4. Gunakan dua silinder minyak hidraulik untuk memandu, berjalan lancar, dan kuasa yang mencukupi.
5. Sistem pemacu hidraulik berketepatan tinggi dan stabil.
6. Plat keluli berlian berkualiti tinggi.
7. Perlindungan beban lampau hidraulik tersedia.
8. Pemadaman automatik jika pengendali melepaskan suis butang.
| disesuaikan mengikut tanah dan keperluan anda. | |
| Nombor Model | CSL-3 |
| Kapasiti Pengangkatan | 2500kg/disesuaikan |
| Ketinggian Mengangkat | 2600mm/disesuaikan |
| Ketinggian Tertutup Sendiri | 670 mm/disesuaikan |
| Kelajuan Menegak | 4-6 Jt/Min |
| Dimensi Luaran | dipotong |
| Mod Pemacu | 2 Silinder Hidraulik |
| Saiz Kenderaan | 5000 x 1850 x 1900 mm |
| Ruang Letak Kereta | 1 kereta |
| Masa Naik/Turun | 70 saat / 60 saat |
| Bekalan Kuasa / Kapasiti Motor | 380V, 50Hz, 3Ph, 5.5Kw |
S1: Anda kilang atau pedagang?
A: Kami adalah pengilang, kami mempunyai kilang dan jurutera sendiri.
S2. Apakah syarat pembayaran anda?
A: T/T 50% sebagai deposit, dan 50% sebelum penghantaran. Kami akan menunjukkan kepada anda gambar produk dan pakej sebelum anda membayar baki.
S3. Apakah syarat penghantaran anda?
A: EXW, FOB, CFR, CIF.
S4. Bagaimana pula dengan masa penghantaran anda?
A: Secara amnya, ia akan mengambil masa 45 hingga 50 hari selepas menerima bayaran pendahuluan anda. Masa penghantaran tertentu bergantung pada item dan kuantiti pesanan anda.
S7. Berapa lama tempoh jaminan?
A: Struktur keluli 5 tahun, semua alat ganti 1 tahun.