1. Untuk model sebegini, kami semua membuat mengikut keperluan pelanggan. Kami perlu mengetahui kapasiti beban, ketinggian angkat dan saiz platform yang anda perlukan. Kemudian kami akan mengira harga untuk anda.
2. Tanjakan standard memudahkan pemuatan dan pemunggahan.
3. Stesen pam berkualiti tinggi menjadikannya terangkat dan jatuh dengan sangat stabil.
4. Injap kalis letupan, melindungi paip hidraulik, paip anti-hidraulik pecah.
5. Peranti anti-jatuh, mencegah jatuhnya platform.
6. Lif kereta dua tingkat di dalam tanah direka untuk keperluan pelanggan.
7. Rawatan permukaan salutan semburan serbuk untuk kegunaan dalaman, penggalvani panas untuk kegunaan luaran.
| Parameter Produk | |
| Nombor Model | CSL-3 |
| Kapasiti Pengangkatan | jumlah 5000kg |
| Ketinggian Mengangkat | disesuaikan |
| Ketinggian Tertutup Sendiri | disesuaikan |
| Kelajuan Menegak | 4-6 Jt/Min |
| Dimensi Luaran | disesuaikan |
| Mod Pemacu | 2 Silinder Hidraulik |
| Saiz Kenderaan | 5000 x 1850 x 1900 mm |
| Mod Tempat Letak Kereta | 1 di atas tanah, 1 di bawah tanah |
| Ruang Letak Kereta | 2 kereta |
| Masa Naik/Turun | 70 s / 60 s/ boleh laras |
| Bekalan Kuasa / Kapasiti Motor | 380V, 50Hz, 3Ph, 5.5Kw |
1. Pengilang lif tempat letak kereta profesional, Lebih daripada 10 tahun pengalaman. Kami komited untuk mengeluarkan, menginovasi, menyesuaikan dan memasang pelbagai peralatan tempat letak kereta.
2. 16000+ pengalaman parkir, 100+ negara dan wilayah.
3. Ciri-ciri Produk: Menggunakan bahan mentah berkualiti tinggi untuk memastikan kualiti
4. Kualiti Baik: Diperakui TUV, CE. Memeriksa setiap prosedur dengan ketat. Pasukan QC profesional untuk memastikan kualiti.
5. Perkhidmatan: Sokongan teknikal profesional semasa perkhidmatan pra-jualan dan selepas jualan yang disesuaikan.
6. Kilang: Ia terletak di Qingdao, pantai timur China, Pengangkutan sangat mudah. Kapasiti harian 500 set.