1. Memaksimumkan penggunaan tanah dengan memanfaatkan ruang bawah tanah menegak.
2. Mengurangkan kekusutan permukaan dan meningkatkan daya tarikan estetik sesuatu kawasan.
3. Menyediakan tempat letak kereta yang selamat dan terlindung daripada cuaca.
4. Bangunan kediaman, ruang komersial, kompleks pejabat dan hotel.
5. Sesuai untuk kawasan bandar di mana ruang permukaan adalah terhad.
| Nombor Model | CSL-3 |
| Kapasiti Pengangkatan | 2500kg setiap aras |
| Ketinggian Mengangkat | disesuaikan |
| Ketinggian Tertutup Sendiri | disesuaikan |
| Kelajuan Menegak | 4-6 Jt/Min |
| Dimensi Luaran | disesuaikan |
| Mod Pemacu | 2 Silinder Hidraulik |
| Saiz Kenderaan | 5000 x 1850 x 1900 mm |
| Mod Tempat Letak Kereta | 1 di atas tanah, 1 di bawah tanah |
| Ruang Letak Kereta | 2 kereta |
| Masa Naik/Turun | 70 s / 60 s/ boleh laras |
| Bekalan Kuasa / Kapasiti Motor | 380V, 50Hz, 3Ph, 5.5Kw |
1. Pengilang lif tempat letak kereta profesional, Lebih daripada 10 tahun pengalaman. Kami komited untuk mengeluarkan, menginovasi, menyesuaikan dan memasang pelbagai peralatan tempat letak kereta.
2. 16000+ pengalaman parkir, 100+ negara dan wilayah.
3. Ciri-ciri Produk: Menggunakan bahan mentah berkualiti tinggi untuk memastikan kualiti
4. Kualiti Baik: Diperakui TUV, CE. Memeriksa setiap prosedur dengan ketat. Pasukan QC profesional untuk memastikan kualiti.
5. Perkhidmatan: Sokongan teknikal profesional semasa perkhidmatan pra-jualan dan selepas jualan yang disesuaikan.
6. Kilang: Ia terletak di Qingdao, pantai timur China, Pengangkutan sangat mudah. Kapasiti harian 500 set.