Lif kereta pos tunggal hidraulik disokong menggunakan platform yang disokong dari segi panjang dan lebar. Struktur padat, ruang kecil, ringan, mudah dialihkan, operasi yang stabil. Stesen pam dan komponen elektronik berkualiti tinggi, menggunakan rak mekanikal dan hidraulik yang mengunci sendiri, selamat dan boleh dipercayai; tiada asas, hanya pasang terus di atas tanah.
1. Sistem pengangkat rantai yang dipacu hidraulik.
2. Pembebasan kunci manual.
3. Kedudukan lengan ayun di atas tanah sesuai untuk kereta lumba berdiri.
4. Skru/pad tetap poliuretana tahan lama dan penyesuai tinggi percuma.
5. Lif ini mempunyai dua pilihan, tetap dan boleh alih dengan roda bersepadu.
6. Semua bahagian keluli disapu pasir kemudian dicat dengan primer anti-karat dan disalut dengan warna kemasan atas.
7. Motor shell aluminium, pelesapan haba yang cepat, kecekapan tinggi dan hayat perkhidmatan yang panjang
8. Diperakui CE
9. Pengilang yang berkuasa, boleh dipercayai. Pembuatan Seiko, berkualiti tinggi.
| Parameter Produk | |
| Nombor Model | CHSL2500 |
| Kapasiti Pengangkatan | 2500 kg |
| Ketinggian Mengangkat | 1800mm |
| Ketinggian Minimum | 140mm |
| Masa Angkat | 50-an-60-an |
| Ketinggian Keseluruhan | 2550mm |
| Kuasa Motor | 2.2kw-380v atau 2.2kW-220v |
| Tekanan minyak yang dinilai | 24MPa |
| Berat Keseluruhan | 850kg |
kunci lengan belakang
Heliks tunggal + dulang yang ditinggikan
kereta mudah alih
pangkalan mudah alih
kunci lengan hadapan
Platnya tebal dan tahan lama.
Penyesuaian kilang, berkualiti tinggi dan harga rendah.
Penaiktarafan produk, tahan lama.
Pengangkatan yang stabil dan operasi yang mudah.
Jenis dan spesifikasi lengkap, perkhidmatan selepas jualan yang teliti
Keperluan pengguna adalah usaha kami