1. Boleh dipercayai, praktikal, mudah dikendalikan dan kos penyelenggaraan yang rendah
2. Plat aloi aluminium dengan pemasangan kombinasi berbuih berketumpatan tinggi, tidak ubah bentuk dan tidak haus
3. Kedua-dua hujung disambungkan dengan rantai ladu, dan plat pintu disambungkan dengan jalur pengedap, ia dipasang dengan lebih mudah.
| Saiz pintu | Disesuaikan |
| Bekalan kuasa | 220V/380V |
| Bahan Panel | Aloi Aluminium |
| Warna | Putih, Kelabu Tua, Kelabu Perak, Merah, Kuning |
| Kelajuan Pembukaan | 0.8 hingga 1.2m/s, boleh laras |
| Kelajuan Penutupan | 0.8m/s, boleh laras |
| Rintangan angin | 28-35m/s |
| Digunakan | industri pembinaan, logistik, garaj rumah |
1. Bagaimanakah saya boleh memesannya?
Sila tawarkan keluasan tanah, kuantiti kereta dan maklumat lain, jurutera kami boleh mereka bentuk pelan mengikut tanah anda.
2. Berapa lama saya boleh mendapatkannya?
Kira-kira 45 hari bekerja selepas kami menerima bayaran pendahuluan anda.
3. Apakah item pembayaran?
T/T, LC....