1. Dilengkapi dengan motor berkelajuan tinggi servo dan sistem kawalan
3. Kedap udara yang baik, pemeliharaan haba dan pencegahan bunyi bising
4. Kuat dan tahan lama, penampilan cantik
4. Pelbagai kaedah pembukaan
5. Kelajuan buka dan tutup boleh laras.
| Kuasa motor | 0.75kw/1.5kw/lain-lain |
| Bekalan kuasa | 110V/220V/380V |
| Bahan Panel | Aloi Aluminium |
| Warna | Putih, Kelabu Tua, Kelabu Perak, Merah, Kuning |
| Ketebalan panel | 40mm |
| Kelajuan Pembukaan | 0.8 hingga 2.5m/s, boleh laras |
| Kelajuan Penutupan | 0.8m/s, boleh laras |
| Rintangan angin | 120km/j |
| Digunakan | industri pembinaan, logistik |
1. Bagaimanakah saya boleh memesannya?
Sila tawarkan keluasan tanah, kuantiti kereta dan maklumat lain, jurutera kami boleh mereka bentuk pelan mengikut tanah anda.
2. Berapa lama saya boleh mendapatkannya?
Kira-kira 45 hari bekerja selepas kami menerima bayaran pendahuluan anda.
3. Apakah item pembayaran?
T/T, LC....