1. Kecekapan Ruang: Menggandakan kapasiti tempat letak kereta di tapak yang sama.
2. Mekanisme Angkat Hidraulik atau Elektrik: Pengangkatan berkuasa untuk operasi mudah.
3. Reka Bentuk Serbaguna: Boleh disesuaikan untuk menampung pelbagai jenis kenderaan.
4. Kos Efektif: Kos pemasangan dan penyelenggaraan yang lebih rendah berbanding struktur tempat letak kereta bertingkat.
| Nombor Model | CHPLA2300/CHPLA2700 |
| Kapasiti Pengangkatan | 2300kg/2700kg |
| Voltan | 220v/380v |
| Ketinggian Mengangkat | 2100mm |
| Lebar Platform yang Boleh Digunakan | 2100mm |
| Masa Naik | 40-an |
| Rawatan Permukaan | Salutan serbuk/Penggalvani |
| Warna | Pilihan |
1. Bagaimanakah saya boleh memesannya?
Sila tawarkan keluasan tanah, kuantiti kereta dan maklumat lain, jurutera kami boleh mereka bentuk pelan mengikut tanah anda.
2. Berapa lama saya boleh mendapatkannya?
Kira-kira 45 hari bekerja selepas kami menerima bayaran pendahuluan anda.
3. Apakah item pembayaran?
T/T, LC....