1. Reka bentuk dua hala untuk 4 kenderaan
2. Disesuaikan mengikut susun atur, Ruang & penjimatan kos kerana reka bentuknya yang padat.
3. Kunci keselamatan berganda: pertama ialah tangga kunci keselamatan boleh laras sekeping dan yang satu lagi akan diaktifkan secara automatik sekiranya wayar keluli pecah.
4. Landasan boleh memuatkan kenderaan yang lebar atau sempit
Kapasiti angkat keseluruhan 5.4000kg
6. Kunci keselamatan berbilang kedudukan di setiap lajur
7. Silinder hidraulik tunggal tersembunyi
8. Diameter sheave yang dipertingkatkan mengurangkan keletihan kabel
9. Kunci anti-jatuh mekanikal membolehkan pelbagai ketinggian berhenti
10. Lokasi unit kuasa yang boleh disesuaikan
11. Kedudukan panel kawalan boleh laras
12. Peranti pelindung daripada tali keluli yang longgar dan putus
13. Rawatan permukaan: salutan serbuk
| Parameter Produk | |
| Nombor Model | CHFL2+2 |
| Kapasiti Pengangkatan | 4000 kg |
| Ketinggian Mengangkat | 1800/2100 mm |
| Lebar antara Landasan | 3820mm |
| Kunci Peranti | Dinamik |
| Pembebasan kunci | Pelepasan automatik elektrik atau manual |
| Mod Pemacu | Kabel + Pemacu Hidraulik |
| Bekalan Kuasa / Kapasiti Motor | 110V / 220V / 380V, 50Hz / 60Hz, 1Ph / 3Ph, 2.2Kw 60/90s |
| Ruang Letak Kereta | 4 |
| Peranti Keselamatan | Peranti Anti-jatuh |
| Mod Operasi | Suis kekunci |
1. Pengilang lif tempat letak kereta profesional, Lebih daripada 10 tahun pengalaman. Kami komited untuk mengeluarkan, menginovasi, menyesuaikan dan memasang pelbagai peralatan tempat letak kereta.
2.16000+ pengalaman parkir, 100+ negara dan wilayah.
3. Ciri-ciri Produk: Menggunakan bahan mentah berkualiti tinggi untuk memastikan kualiti
4. Kualiti Baik: Diperakui TUV, CE. Memeriksa setiap prosedur dengan ketat. Pasukan QC profesional untuk memastikan kualiti.
5.Service: Sokongan teknikal profesional semasa perkhidmatan pra-jualan dan selepas jualan yang disesuaikan.
6. Kilang: Ia terletak di Qingdao, pantai timur China, Pengangkutan sangat mudah. Kapasiti harian 500 set.