•Platform tunggal untuk 2 kereta
•Kedalaman lubang jenis standard: 1500-1600mm
•Dimensi kenderaan: tinggi 1450-1500mm, panjang 4900-5000mm
•Lebar platform yang boleh digunakan untuk jenis standard: 2200mm
•Reka bentuk standard: 2,000 kg setiap ruang letak kereta
•Rawatan permukaan: salutan serbuk
| Parameter Produk | |
| Nombor Model | CPL-2A |
| Kapasiti Pengangkatan | 2000kg/4400lbs |
| Ketinggian Mengangkat | 1500mm |
| Ketinggian Lubang | 1500mm |
| Mod Pemacu | Hidraulik |
| Bekalan Kuasa / Kapasiti Motor | 380V, 5.5Kw 60s |
| Ruang Letak Kereta | 2 |
| Mod Operasi | Suis kekunci |
1. Pengilang lif tempat letak kereta profesional, Lebih daripada 10 tahun pengalaman. Kami komited untuk mengeluarkan, menginovasi, menyesuaikan dan memasang pelbagai peralatan tempat letak kereta.
2.16000+ pengalaman parkir, 100+ negara dan wilayah.
3. Ciri-ciri Produk: Menggunakan bahan mentah berkualiti tinggi untuk memastikan kualiti
4. Kualiti Baik: Diperakui CE. Memeriksa setiap prosedur dengan ketat. Pasukan QC profesional untuk memastikan kualiti.
5. Perkhidmatan: Sokongan teknikal profesional semasa perkhidmatan pra-jualan dan selepas jualan yang disesuaikan.
6. Kilang: Ia terletak di Qingdao, pantai timur China, Pengangkutan sangat mudah. Kapasiti harian 500 set.